Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Chwalimie

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom wolnostojący Chwalimie

Chwalimie,wielkopolskie

699 000 zł145,98 m² 4 788,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 050 m²

Klimatyczna posiadłość w sercu lasu - gmina Okonek, powiat złotowski Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni 0,8050.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem, ul. Chojnicka

Złotów(Chwalimie + 18 km)

780 000 zł130,60 m² 5 972,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Prezentujemy dom jednorodzinny o klasycznej, funkcjonalnej bryle, zlokalizowany w spokojnej części Złotowa przy ul. Chojnickiej. To idealna propozycja dla rodzin szukających wygodnej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Barkowo

Barkowo(Chwalimie + 22 km)

75 000 zł1 504 m² 49,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka pod wymarzony dom 1500m barkowo cisza, natura I przestrzeń Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, śpiew ptaków zamiast miejskiego hałasu i przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Złotów

Złotów(Chwalimie + 18 km)

520 000 zł84,90 m² 6 124,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni około 57,56 m , położone na trzecim piętrze w nowym budownictwie na prywatnym, ogrodzonym osiedlu w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Barkowo

Barkowo(Chwalimie + 22 km)

249 000 zł6 677 m² 37,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 6677 m2 - Barkowo, cicha wieś na skraju Pomorza Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 6677 m2, położona we wsi Barkowo - spokojnej i malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Narutowicza

Jastrowie(Chwalimie + 12 km)

5 500 000 zł2 553 m² 2 154,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:11 748 m²

Inwestycja, która się opłaca - funkcjonujący zakład produkcyjny w Jastrowiu (województwo Wielkopolskie). Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działającego zakładu produkcyjnego ,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Złotów

Złotów(Chwalimie + 18 km)

1 250 000 zł416 m² 3 004,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:928 m²

Złotów, ul. Leśna budynek usługowo-mieszkalny z potencjałem inwestycyjnym Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, dwukondygnacyjny budynek usługowo-mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Krajenka

Krajenka(Chwalimie + 24 km)

161 400 zł1 614 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o pow. 1614 m 2 w Krajence! 100 zł /m2 Przedmiotem oferty jest malowniczo położona działka budowlana w mieście Krajenka - w powiecie złotowskim, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Jastrowie

Jastrowie(Chwalimie + 12 km)

390 000 zł84,67 m² 4 606,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Jastrowie Przedmiotem oferty jest lokal handlowo-usługowy położony w centrum miasta Lokal o łącznej pow. 84,67m2 położony na parterze budynku, bezpośrednio przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowskiego

Złotów(Chwalimie + 18 km)

990 000 zł145,59 m² 6 799,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2016

Ta nieruchomość to nie tylko piękne wnętrza, ale także realny potencjał zarówno do zamieszkania, jak i jako dochód pasywny z wynajmu. Położona w spokojnej części Złotowa, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Okonek

Okonek(Chwalimie + 6 km)

20,01 zł/m²32,83 m² 657 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

NA wynajem! Przedstawiam atrakcyjną ofertę pomieszczeń biurowych o pow. 31,58 m2, 32,83 m2 oraz 27,06 m2. Pomieszczenia biurowe zlokalizowane na III piętrze z dużymi witrynami od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Chwalimie

Chwalimie,wielkopolskie

160 000 zł106 m² 1 516,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Złotów okolice - chwalimie. Dom na sprzedaż dla poszukujących ciszy I spokoju. Przedmiotem oferty jest nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym o pow. użytkowej 105,50m2 oraz budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Chwalimie

Chwalimie,wielkopolskie

67 000 zł10 200 m² 6,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chwalimie k/jastrowia. Przedmiotem oferty jest niezabudowana działka gruntu o pow. 1,02ha położona w miejscowości Chwalimie (11 km od Jastrowia). Działka znajduje się się w zabudowie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij