Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Chwalimie - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Turowo

Turowo(Chwalimie + 21 km)

320 000 zł3 424 m² 93,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana (mieszkaniowa, usługowa) w Turowie. Wyjątkowa oferta sprzedaży działki budowlanej nr 85/23 - idealna inwestycja! Powierzchnia: 3422 m2 Lokalizacja: działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna uzbrojona Jastrowie

Jastrowie(Chwalimie + 12 km)

399 000 zł18 000 m² 22,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kontakt do agenta nieruchomości: bartosz Kukliński Tel.   Oferta dotyczy sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjnej o powierzchni 18 000 m2 , przy drodze ekspresowej S11, wyjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Krajenka

Krajenka(Chwalimie + 24 km)

161 400 zł1 614 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana o pow. 1614 m 2 w Krajence! 100 zł /m2 Przedmiotem oferty jest malowniczo położona działka budowlana w mieście Krajenka - w powiecie złotowskim, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Polna

Debrzno(Chwalimie + 22 km)

165 000 zł1 496 m² 110,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowy Dwór

Nowy Dwór(Chwalimie + 19 km)

111 000 zł1 505 m² 73,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży 3 działki budowlane położone w Nowym Dworze gmina Złotów powiat Złotowski: 1. nr 86/4 o pow. 1.900 m2 2. nr 86/5 o pow. 1.506 m2 3. nr 86/6 o pow. 1.505 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Górzna

Górzna(Chwalimie + 13 km)

149 000 zł22 000 m² 6,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dwie działki rolne o łącznej powierzchni 2,2 ha, położone między miejscowościami Górzna w gminie Złotów. Teren zlokalizowany bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 189. Jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Lędyczek

Lędyczek(Chwalimie + 5 km)

79 000 zł1 767 m² 44,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka w Łędyczku nr 445/3 z mpzp pod działalność gospodarczą,usługi o powierzchni pow. 1767 m2 znajduje się przy drodze krajowej nr.22.za stacją paliw. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna Bińcze

Bińcze(Chwalimie + 23 km)

850 000 zł167 466 m² 5,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam 16,74 ha lasu w jednym rozłogu, działka w kształcie prostokąta. Dobry dojazd, położenie na skraju wsi Bińcze w gminie Czarne, powiat Człuchowski. Las młody, w 16 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Bolesławowo

Bolesławowo(Chwalimie + 22 km)

180 000 zł1 105 m² 162,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1105 m2 (wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny) położona w miejscowości Bolesławowo, gmina Skarszewy. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Górzna

Górzna(Chwalimie + 13 km)

58 900 zł1 100 m² 53,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Górzna. Dodatkowo, w ofercie posiadamy cztery sąsiednie działki, co daje możliwość zakupu większej powierzchni według.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Chwalimie

Chwalimie,wielkopolskie

67 000 zł10 200 m² 6,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chwalimie k/jastrowia. Przedmiotem oferty jest niezabudowana działka gruntu o pow. 1,02ha położona w miejscowości Chwalimie (11 km od Jastrowia). Działka znajduje się się w zabudowie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij